"Yes, I Do" jest ideanym miejscem na wesele w Szczecinie, gdzie magia starych ścian łączy się z nowoczesnym designem, a gładkie faktury spotykają się z kunsztownymi wycinankami, nadając wnętrzu lekkości i romantyzmu.

Ceglane ściany pomalowano w kolorze taupe - to barwa gdzieś pomiędzy szarościami a beżami, który stanowi wspaniałą bazę pod klasyczny wystrój i sprawia, że nasza sala weselna jest ciepła i przytulna. Zestawiono go ze śmietankowymi elementami dekoracyjnymi potęgującymi to wrażenie.

Dom weselny składa się z dwóch długich tunelowych sal , obie są zakończone parkietem. Parkiety łączy przejście, które umożliwia gościom swobodę tańca na dwóch parkietach bez uczucia odseparowania. Parkiet jednej z sal zamyka scena, na której może występować zaproszony zespół muzyczny lub po prostu DJ.

Na dwóch salach swobodnie mieści się 180 osób, ustawienie stolików na salach można dowolnie kreować, dostosowując je do potrzeb przyjęcia.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy pokój zabaw, gdzie pod okiem swoich opiekunów będą mogli spędzić kilka miłych chwil. Jest tam także wydzielone miejsce dla dzieci trochę już zmęczonych zabawą, na które czeka wygodne posłanie.

O jakość w usług naszej restauracji dba wykwalifikowany personel z długoletnią praktyką zdobytą zarówno w Polsce, jak i na amerykańskich promach pływających po wodach całego świata, na których mottem załogi jest pytanie "co jeszcze dla Ciebie możemy zrobić?"

Sala weselna "Yes, I Do" położona jest w centrum Szczecina, co jest niewątpliwym atutem. Przy budynku znajduje się duży parking, na którym swobodnie zaparkują zarówno samochody osobowe, jak i duże autokary.

Współpracujemy z firmą oferującą wynajem apartamentów na terenie Szczecina, gwarantując naszym klientom duże zniżki.

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce na mapie Szczecina na zorganizowanie niepowtarzalnego przyjęcia. W “Yes, I do” specjalizujemy się w organizacji przyjęć urodzinowych, komunijnych, imprez firmowych, bali i innych przyjęć okolicznoścowych. Unikatowe wnętrze , dekoracja stołów oraz fachowa obsługa zachwyci najbardziej wymagających gości.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji. Prawdziwą przyjemność sprawi nam oprowadzenie Państwa po "Yes, I Do" i udzielenie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy!

 

ogloszenie750x100 kopia

 

Scroll